Technologie Uvex

Technologie stosowane w okularach Uvex


Uvex Protection Technology

Odporne na zarysowania i stłuczenia
Okulary, zanim trafią do sklepu, przechodzą surowe testy jakości, w celu zagwarantowania największego możliwego bezpieczeństwa. Szyby są trwałe i nietłukące. Specjalna powłoka, która chroni przed uszkodzeniami, zgodnie z normą EN 1836, zapewnia odporność na zarysowania.


Uvex Fit Technology

Noski i końcówki zauszników
Miękkie noski i końcówki zauszników gwarantują komfortowe użytkowanie. Plastyczne części możemy formować wedle potrzeb, co chroni okulary przed możliwością ześlizgnięcia się.


Uvex Comfort Technology

Easy to clean
Bez względu na rodzaj zabrudzeń: pot, woda czy kurz, okulary Uvex są łatwe i szybkie w czyszczeniu. Gwarantuje to czysty obraz przez cały czas, nawet w ekstremalnych warunkach.

System wymiany szyb
System pozwala na zmianę szkieł odpowiednich na dane warunki pogodowe. Specjalna konstrukcja oprawek pozwala na proste i szybkie dostosowanie barwy.

Wentylacja szyb
Stała wentylacja szyb chroni przed parowaniem, jednocześnie nie podrażniając oczu.


Technologie szyb

Supravision
Chroniąca przed parowaniem powłoka, którą pokryte są szyby. Co ważne technologia nie zmienia jakości optycznej szkieł. Szyby odporne na parowanie zgodnie z normą EN 1836. Technologia zapewnia również 100% ochrony przed promieniowaniem UV.

Litemirror
Lustrzana, odbijająca światło powłoka zapewnia całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym.

Decentred Lens Technology
Widoczność bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko nie męczy się. Soczewki zgodne z klasą 1 EN 1836.

100% UVA, UVB, UVC Protection
Filtr zawarty w szybie chroni oko przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Polavision
Szyby z polaryzacją niwelują oślepiające światło i męczące wzrok refleksy, odbijające się od przezroczystych oraz płaskich powierzchni, taki jak szosa, plaża, woda i śnieg.

Degrade
Gradient zawarty w szybie chroni przed oślepiającym promieniowaniem słonecznym z góry, jednocześnie zapewniając naturalną widoczność w dolnej części soczewki.

Variomatic
Dzięki tej technologii okulary automatycznie dostosowują się do światła. Innowacyjna fotochromatyczna technologia dopasowuje swe odcienie do panujących warunków pogodowych oraz do natężenia promieni UV, zapewniając odpowiednie przyciemnienie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl